Park Wodny Tropikana

Park Wodny „Tropikana” stanowi wyśmienite miejsce dla amatorów aktywnego wypoczynku. Znajduje się tam kompleks basenów z licznymi zjeżdżalniami i wieloma innymi atrakcjami, których z dość oczywistych względów nie uświadczy się na mazurskich jeziorach i plażach.

Do dyspozycji gości są basen sportowy (długość 25 m, szerokość 12 m, głębokość od 1,6 m do 2,5 m), basen rekreacyjny z falą (20 m/10 m/1,6 m), basen z hydromasażem wodno-powietrznym, basen szkolny, brodzik dla dzieci, 3 tory zjeżdżalni o łącznej długości ok. 700 m, młynek wodny, basen-rzeka z dość silnymi prądami czy taras słoneczny z leżakami.

W Parku Wodnym Tropikana chętni mogą też skorzystać z wanien jacuzzi (borowinowych, magnezowo-wapniowych, ługowych), saun (parowej, suchej oraz śnieżno-lodowej) a także jaskini solnej.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Opłaty w Parku Wodnym Tropikana - jedno wejście 90 minut:

  • bilety normalne - 30 zł
  • bilety ulgowe (dzieci do 14. roku życia) - 15 zł
  • dzieci do 4. r.ż. - wstęp bezpłatny
  • dopłata za każde rozpoczęte 30 minut ponad standardowy limit czasu - + 5 zł 

Całoroczna pływalnia hotelowa, otwarta dla wszystkich chętnych. Kompleks tworzy 7 zróżnicowanych basenów i szereg przyległych atrakcji. Jest 25-metrowa niecka sportowa, jest część rekreacyjna z wieloma przyjemnymi w użytkowaniu urządzeniami, są baseny zewnętrzne, jest dziecięcy brodzik. W Tropikanie nie brakuje wszelkiego rodzaju saun, jacuzzi czy zjeżdżalni.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz