Park Wodny Wilkasy

Nowoczesny kompleks sportowo-wypoczynkowy, zarządzany przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji. Jak już sama nazwa wskazuje, jego największym wabikiem jest pływalnia, bogata w najróżniejsze atrakcje. Jednak coś dla siebie znajdą tutaj nie tylko amatorzy wodnych aktywności.

Główny basen ma wymiary 25 na 12,5 metra, przygotowano tutaj 6 torów do pływania. Przy czym pełnowymiarową długość mają tylko dwa z nich. Reszta jest krótsza o niespełna 8,5 m. Pozostałą przestrzeń wykorzystano do budowy wysepki z jacuzzi, sztucznej, 15-metrowej rwącej rzeki oraz kilku hydromasaży. Głębokość niecki wynosi od 0,8 do 1,8 m. W parku wodnym znajdują się jeszcze dwie sauny (sucha i parowa), mini-basen z atrakcjami dla maluchów oraz kręta, 30-metrowa zjeżdżalnia.

A to dopiero początek - kolejnym atutem jest hala sportowa o powierzchni 700 m². Jest tu miejsce do gry we wszystkie najpopularniejsze sporty zespołowe oraz szereg przyrządów do ćwiczeń - w tym ścianka wspinaczkowa o wysokości 9 m i szerokości 13 m, przeznaczona dla maks. 6 osób. Do tego dochodzą siłownia, sala do ćwiczeń fitness, oraz kręgielnia z dwoma torami bowlingowymi i stołem bilardowym.

Park Wodny Wilkasy jest - jak przekonują włodarze gminy Giżycko - w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz