Szkoła windsurfingu i kitesurfingu

Tam, gdzie jest woda i wiatr, są też oni, wielbiciele windsurfingu i kitesufringu. Jeśli do Bogaczewa przybyli nie zabrawszy ze sobą niezbędnego sprzętu, nic nie stoi na przeszkodzie, by na Jeziorze Niegocin złapali wiatr w żagiel w przypadku tych pierwszych, bądź w odmianę latawca-paralotni w przypadku tych drugich.

Czarter jachtowy MAZUR-WIND - biuro administracyjne w pobliskich Wilkasach (ul. Klonowa 19) - prowadzi bowiem szkołę wypożyczalnię desek wind- i kitesurfingowych. Chętni, za dodatkową opłatą na surfowanie po jeziorze mogą wybrać się wraz z doświadczonym instruktorem. Przystań, z której korzysta szkółka znajduje się nad Jeziorem Bocznym w Bogaczewie.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wypożyczania deski windsurfingowe - 25 zł / godz.

Pomocy instruktora - 30 zł / godz

Wczasy pod żaglami w Mazurskiej Krainie Wielkich Jezior wcale nie muszą oznaczać pływania na jachtach. Równie dobrze pasuje tutaj deska windsurfingowa. Pobliskie Jezioro Niegocin to niezły akwen tak dla wzięcia lekcji z instruktorem, jak też samodzielnych szaleństw na wodzie. Niektórzy zamieniają żagle na “latawce” do kitesurfingu - i bawią się równie świetnie.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz