Wędkarstwo

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Mazury to wymarzone miejsce dla wędkarzy. Mogą tu złowić m.in. szczupaka, okonia, leszcza, płoć, suma, lina, jesiotra i wiele innych, smacznych ryb.

W Bogaczewie, nad Jeziorem Niegocin oczywiście będą mieć ręce pełne roboty. Ci, którzy dopiero chcieliby poznać arkany wędkarstwa i nie posiadają niezbędnego wyposażenia, mogą wybrać się w rejsy wędkarskie, urządzane przez czarter jachtowy w Wilkasach.

Pod okiem doświadczonych wędkarzy nauczą się technik łowienia ryb, zapoznają z obsługą specjalistycznego sprzętu, poznają wiele mazurskich akwenów. A kiedy okrzepną nieco jako adepci wędkarskiej sztuki, mogą zakupić w czarterze zezwolenia wędkarskie.

Mini przewodnik

Sprawdzona i wypróbowana skutecznie przez wiele pokoleń metoda na dłuższą chwilę relaksu zażywanego nad wodą. Na Mazurach wędkarze łowią m.in. szczupaki, sumy, jesiotry, okonie i wiele innych. Metod i technik wartych wypróbowania lub do nauczenia się od miejscowych jest bez liku - tylko trzeba koniecznie zadbać o stosowne zezwolenia i zważać na okresy ochronne.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja