Jak pod kątem konferencji wypada Bogaczewo?

Jedni powiedzą: biednie, a inni użyją określeń w stylu “kameralnie”, “spokojnie”, “bez szaleństw”. Nie da się za bardzo udawać, że w Bogaczewie funkcjonują wielkie centra biznesowe, kiedy za całość sal konferencyjnych - ani specjalnie dużych, ani w dużej ilości - odpowiada miejscowa branża noclegowa. To samo tyczy się niezbyt rozbudowanej oferty rozrywkowo-kulturalnej kurortu.

W przypadku Bogaczewa i konferencji mamy do czynienia z klasycznym przykładem zacisznej miejscowości, w której nastrój oraz brak co wymyślniejszych pokus sprzyjają skupieniu się na profesjonalnej pracy. Czyli na tym, na czym z założenia powinny polegać wszystkie konferencje. A konkretniej to rozmaite prezentacje, panele dyskusyjno-robocze, szkolenia zawodowe i podobne przedsięwzięcia, organizowane przez różnej wielkości firmy czy stowarzyszenia naukowe. Jak widać po większości ofert dostępnych na portalach w rodzaju www.konferencje.net.pl, niezbędne wyposażenie jest całkiem proste - najważniejsze to mieć gdzie i na czym wyświetlić multimedialne prezentacje.

Rzecz jasna Bogaczewo nie konkuruje z polskim liderem rynku konferencyjnego, jakim od kilku już lat jest Kraków. Giganci tutaj nie zaglądają, piękno Mazur to na prawdziwe grube ryby zdecydowanie za mało. Ale małym grupkom, które nie dysponują nieograniczonym budżetem, propozycje miejscowych obiektów noclegowych mogą przypaść do gustu.

Dodano: 2017-09-26 09:13:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz