Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Bogaczewa do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Bogaczewa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Oferując usługi noclegowe W Bogaczowie na pewno potrzebujesz praktycznego oprogramowania, które pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i nieskomplikowane rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 25.11.2015 12:53

Ten program bardzo nam odpowiada. Korzystamy z niego już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Według nas, to jak do tej pory jeden z najkorzystniejszych programów z jakich mieliśmy okazję korzystać. Jest łatwy w obsłudze i darmowy, ma sporo ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której też zdecydowaliśmy się korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA 25.11.2015 12:55

Korzystamy z NFhotel już od jakiegoś czasu i w naszym rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z jasnymi warunkami korzystania i co ważne - bezpłatny! Bardzo upraszcza nam codzienne funkcjonowanie. Polecamy!

Dodaj komentarz